paź 29 2012

Innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorców

Kategoria: Finanse i Ekonomiaewaewaewa @ 11:23

Oczekiwania dzisiejszego rynku skłaniają do podejmowania innowacyjnych rozwiązań. Dzieje się tak nie tylko w obszarze np. budownictwa ale także ma to miejsce w oferowanych usługach firm. Jedno jest wiadome- należy wychodzić naprzeciw nowym wymogom przedsiębiorstw.
Pierwszą taką nowością będzie na pewno tzw. <a href=”http://inkubator.lublin.pl/oferta-dla-firm/sale-szkoleniowo-konferencyjne/sale-szkoleniowe”>wirtualne biuro</a>. Jest to znaczne ułatwienie dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku. Wirtualne biuro zapewnia posiadanie dobrego adresu za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wykupienia tej usługi gwarantuje dostarczanie zeskanowanej poczty na maila lub wysyłanie jej na podany adres – jest to przywilej dla osób wykupujących droższy wariant. Możliwość zakupienia tej usługi w pakiecie podstawowym gwarantuje posiadanie dobrego adresu firmy, ale korespondencję przychodzącą należy już odbierać osobiście.

Młody przedsiębiorca w celu zaoszczędzenia kosztów w początkowej fazie rozwoju nie będzie miał również problemu z przeprowadzeniem wszelkiego rodzaju szkoleń. Sale szkoleniowe Lublin to wariant nie tylko dla młodych przedsiębiorców ale i kogoś, kto organizuje i przeprowadza szkolenia. Sale szkoleniowe Lublin wyposażone są wg wymogów zamawiającego. Dodatkowo można wypożyczyć sprzęt typu laptop, zestaw reporterski – za dodatkową opłatą. Istnieje możliwość zamówienia cateringu – opcja także dodatkowo płatna.

Obie oferowane usługi można zrealizować w Inkubatorze Technologicznym.

Tagi: ,

Comments are closed.