cze 28 2012

Używanie znakowania towarów.

Kategoria: Technologiemarcinkowal @ 15:19
Robotnik od dawien stara się poprawiać swoją pracę, oszczędzając czas i dzięki temu zwiększając dobrobyt. Dzięki nowym pomysłom powstaje technologia, jej rozwijanie jest elementem ciągłym ale skutecznym w działaniu. Ważnymi wynalazkami dla ludzkości na pewno jest wynalezienie papieru, prochu, internetu, technologia rfid.
Aby móc kontrolować stany magazynowei działaniami sprzedażowymi rozwinięto ideę nazywania produktów kodem kreskowym. Jest to niedrogie i szybkie rozwiązanie jednak ma swoje ograniczenia. Unowocześnieniem jest nadawanie tagów rfid jako wszechstronnej i łatwej metody na odczytywanie i zarządzanie produktów.
technologia rfid

Za pomocą łączności radiowej opartej na wysyłaniu danych drogą radiową zwiększa się zasięg, łatwość i zwiększyć czas odczytu. Stosowanie tagów robi się coraz popularniejsze i możemy już znaleźć książki oznaczone tagami w czytelniach lub bibliotekach. Wybierając sprzęt elektroniczny jak lodówkę, smartfona, radio to te sprzęty również mają takie zabezpieczenia.

Robotnik od dawien stara się poprawiać swoją pracę, oszczędzając czas i dzięki temu zwiększając dobrobyt. Dzięki nowym pomysłom powstaje technologia, jej rozwijanie jest elementem ciągłym ale skutecznym w działaniu. Ważnymi wynalazkami dla ludzkości na pewno jest wynalezienie papieru, prochu, internetu, technologii rfid.Aby móc kontrolować stany magazynowei działaniami sprzedażowymi rozwinięto ideę nazywania produktów kodem kreskowym. Jest to niedrogie i szybkie rozwiązanie jednak ma swoje ograniczenia. Unowocześnieniem jest nadawanie tagów rfid jako wszechstronnej i łatwej metody na odczytywanie i zarządzanie produktów.Za pomocą łączności radiowej opartej na wysyłaniu danych drogą radiową zwiększa się zasięg, łatwość i zwiększyć czas odczytu. Stosowanie tagów robi się coraz popularniejsze i możemy już znaleźć książki oznaczone tagami w czytelniach lub bibliotekach. Wybierając sprzęt elektroniczny jak lodówkę, smartfona, radio to te sprzęty również mają takie zabezpieczenia.

Tagi: , ,

Comments are closed.